Reklama


Reklama
ČKD
Často Kladené Dotazy

KDY ZVEŘEJNÍTE KAPELY (DALŠÍ KAPELY, JINÉ KAPELY)?
Snažíme se zveřejňovat kapely ve smysluplných dramaturgických celcích. První kapely bývají potvrzené už v zimě (leden), kompletní line-up bývá hotový v březnu. Jednání s kapelami jsou často složitá a probíhají dlouho. Mějte prosím trpělivost, určitě si nenecháme žádné jméno pro sebe.

PROČ NA FESTIVALU NEHRAJE KAPELA XY?
Některé kapely jsou mimo finanční možnosti BADYSFESTu (alespoň prozatím). Některé kapely nejsou v ČR, Evropě nebo nemají v našem termínu volno. Někdy i volno mají, ale prostě se jim k nám nechce nebo mají jiné plány. Některé kapely nevystoupí, protože hrály na BADYSFESTu loni nebo předloni a i když byly výborné, zkusíme zase něco jiného.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ CHCI SE SVOU KAPELOU HRÁT NA BADYSFESTu?
České a Slovenské kapely jsou přímo oslovovány managery festivalu Petrem Veverkou a Davidem Šindelářem a jsou výsledkem sezení celého týmu BADYS z.s.. Pokud jsme vaši kapelu neoslovili do konce dubna, je nám líto, ale pro tento rok s vámi na BADYSFEST nepočítáme. Máte ale možnost zúčastnit se některé ze soutěží, se kterými BADYSFEST spolupracuje. Pokud tuto soutěž vyhrajete, automaticky vás na festival zveme. Tyto soutěže jsou: připravovaná soutěž na webu BADYSFEST.CZ a v některé ze soutěží na Rádiu BEAT.

KOLIK STOJÍ NEBO STÁLA KAPELA XY?
Bohužel, takovéto informace jsou považovány za důvěrné a jejich utajení je součástí smluv, které s kapelami podepisujeme.