Reklama
Reklama
Zskat aplikaci Adobe Flash Player

ČKD
Často Kladené Dotazy

KDY ZVEŘEJNÍTE KAPELY (DALŠÍ KAPELY, JINÉ KAPELY)?
Snažíme se zveřejňovat kapely ve smysluplných dramaturgických celcích. První kapely bývají potvrzené už v zimě (leden), kompletní line-up bývá hotový v březnu. Jednání s kapelami jsou často složitá a probíhají dlouho. Mějte prosím trpělivost, určitě si nenecháme žádné jméno pro sebe.

PROČ NA FESTIVALU NEHRAJE KAPELA XY?
Některé kapely jsou mimo finanční možnosti BADYSFESTu (alespoň prozatím). Některé kapely nejsou v ČR, Evropě nebo nemají v našem termínu volno. Někdy i volno mají, ale prostě se jim k nám nechce nebo mají jiné plány. Některé kapely nevystoupí, protože hrály na BADYSFESTu loni nebo předloni a i když byly výborné, zkusíme zase něco jiného.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ CHCI SE SVOU KAPELOU HRÁT NA BADYSFESTu?
České a Slovenské kapely jsou přímo oslovovány managery festivalu Petrem Veverkou a Davidem Šindelářem a jsou výsledkem sezení celého týmu BADYS z.s.. Pokud jsme vaši kapelu neoslovili do konce dubna, je nám líto, ale pro tento rok s vámi na BADYSFEST nepočítáme. Máte ale možnost zúčastnit se některé ze soutěží, se kterými BADYSFEST spolupracuje. Pokud tuto soutěž vyhrajete, automaticky vás na festival zveme. Tyto soutěže jsou: připravovaná soutěž na webu BADYSFEST.CZ a v některé ze soutěží na Rádiu BEAT.

KOLIK STOJÍ NEBO STÁLA KAPELA XY?
Bohužel, takovéto informace jsou považovány za důvěrné a jejich utajení je součástí smluv, které s kapelami podepisujeme.
 
                 


  © by BADYS
tyhle stránky pro vás píše shindy